Chceš být moje Affs? ZDE
Můj blog o Simple Plan

Říjen 2011

Budu se stěhovat!

10. října 2011 v 13:56 | xo Wendy
Jak jsem včera psala, blog má pozastavený ale budu se stěhovat. Přenesu si tam všechny články prostě vše co je tady takže to bude jakoby tenhle blog jenom s jinou adresou. Myslím že to tak bude lepší a bude se blogu víc věnovat:) Až bude blog hotový dám sem adresu. Asi ho rozjedu 22. října protože to jsem založila tenhle:) Bude to takové dá se říct pokračování blogu, bude uplně stejný, do toho 22.října tam budu přidávat ty články za rok.. uff.. snad to zvládnu!:D Affs si vezmu s sebou když budou chtít:). Chci prostě začít od znovu ale uplně stejně. Už vím asi i adresu, jestli mi to povolí, bude tam to "xo" ale dá se říct že moje přezdívka je jenom "Wendy" jenom tuhle má moc lidí tak jsem tam přidala "xo". Napadlo mě že bych mohla mít i přezdívku "Double V" protože moje jméno i přijmení začíná na písmeno "V" a taky proto jsem "wendy" s dvojtým "w", když dáte dvě "V" k sobě, je to jakoby "W - VV":D Ohh.. už dost!:D Prostě, s blogem nekončím jen se stěhuju a pokračuju na jíném blogu, který bude vlastně uplně stejný jako tenhle:D Jdu na to a dám sem pak adresu, Affs, které budou chtít být i nadále Affs tak sem napište:) A ještě bych chtěla někoho poprosit jestli by mě nepomohl s rozcestníkama! Moc mi to nejde a nechci to nějak pokazit... Děkuju moc:) Kdokoliv se ozve budu jedině ráda, napište sem nebo na ICQ: 613 394 642 . Děkuju moc a snad se někdo ozve:)

BLOG POZASTAVEN

9. října 2011 v 20:14 | xo Wendy
Je to tak.. Určitě jste si všimli, že už moc nepřidávám... Nevím čím to je... Nemám ani náladu něco přidávat, tak do doby než mě to zas chytne to tady pozastavím... Na mém druhém blogu jsem celkem aktivní takže kdyby něco tam, komentáře klidně nechávejte, na blog budu chodit pořád jen nebudu nic přidávat... Taky jsem přemýšlela o rekonstrukci... Chtěla bych si udělat konečně rozcestníky ale to bych si musela založit nový blog protože tady by se to už udělat nedalo... Tenhle měsíc bude blog slavit rok tak se mi už nechce stěhovat... Nevím co udělat... Začala bych zase od začátku s přehledným blogem.. ale moc se mi to doho nechce už z toho důvodu jak mám tenhle dlouho... Co myslíte? Mám si udělat nový? Děkuju za každý názor:)
Takže...

BLOG POZASTAVEN

Ale určitě se vrátím:)

Avril darovala kytaru do Simple Plan Foundation

1. října 2011 v 22:38 | xo Wendy |  Ostatní
Už celkem dlouho vím o Simple Plan Foundation a že tento rok pořádali speciální benefiční koncert s montreálským symfonickým orchestrem. Akce se hodně povedla. Veškerou částku ze vstupenek také darovali a vytěžili 220 000 dolarů což je cca 3 828 000 kč. A Avril jim do nadace darovala podepsanou kytaru, která se objeví ve videu z toho večera, nějak 0:53:)